NOWOŚĆ W SKLEPIE KP

Partycypacja_okladka_150px.jpg

>>Już jest: KP30!

kp30_okladka_300px.jpg

Komentarze

polska_OST_NEW01m.jpg

CYTAT DNIA

Nie możemy tworzyć idei, które będą łączyć ludzi, jeśli stracimy kontakt z tym, jakie jest ich życie. Jeśli nie wiemy, jak uznać sposób, w jaki ludzie obserwują świat, odczuwają go i doświadczają, nigdy nie będziemy w stanie pomóc im w uznaniu samych siebie albo zmianie świata na lepsze.
Marshall Berman, Przygody z marksizmem

Katalog Książek KP

Książki w sklepie KP

Advertisement
Order software online
Warszawa: Feminizm jako filozofia społeczna Drukuj
j   
28.07.2009
Wydawnictwo Difin zaprasza do dyskusji i spotkania wokół książki Ewy Majewskiej Feminizm jako filozofia społeczna. Szkice z teorii rodziny, która ukazała się niedawno nakładem Wydawnictwa Difin.

W spotkaniu wezmą udział: dr Bożena Umińska - publicystka, badaczka literatury, krytyczką filmowa i działaczka społeczna, wykładowczyni Gender Studies oraz Wojciech Stamm - poeta, prozaik i kurator. Dyskusję poprowadzi Piotr Szumlewicz, filozof, socjolog, dziennikarz społeczny.

30 lipca, czwartek, godz. 18:00, galeria NIZIO, Inżynierska 3/4, Warszawa.

Na podobny temat

Aktualizacja    ( 30.07.2009 )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Generated in 0.51089 Seconds