NOWOŚĆ W SKLEPIE KP

Partycypacja_okladka_150px.jpg

>>Już jest: KP30!

kp30_okladka_300px.jpg

Komentarze

CYTAT DNIA

Nie możemy tworzyć idei, które będą łączyć ludzi, jeśli stracimy kontakt z tym, jakie jest ich życie. Jeśli nie wiemy, jak uznać sposób, w jaki ludzie obserwują świat, odczuwają go i doświadczają, nigdy nie będziemy w stanie pomóc im w uznaniu samych siebie albo zmianie świata na lepsze.
Marshall Berman, Przygody z marksizmem

Katalog Książek KP

Książki w sklepie KP

Advertisement
Order software online
Trójmiasto: Świetlica KP nominowana do Sztormów Roku! Drukuj
mc   
11.01.2010
Dziennikarze działu kultura trójmiejskiej „Gazety Wyborczej” nominowali Świetlicę Krytyki Politycznej, po niespełna dwóch miesiącach jej działalności, do nagrody Sztorm Roku 2009 w kategorii organizator. Nominację przyznano „za zaktywizowanie w rekordowo krótkim czasie wyjątkowo biernego do tej pory trójmiejskiego środowiska naukowego i artystycznego poprzez realizowanie niezwykle intensywnego programu debat z udziałem najważniejszych postaci światowego (Slavoj Žižek) i krajowego (m.in.: Anda Rottenberg, Paweł Śpiewak, Kinga Dunin) życia intelektualnego”.

Wyboru dokonają czytelnicy „Gazety Wyborczej”. Jak głosować?
Kupony będą drukowane do 4 lutego, a wypełnione można przesyłać do 7 lutego. Również do 7 lutego można przysyłać SMS-y. Aby zagłosować należy wysłać SMS pod numer 71007 (koszt 1,22 zł z VAT). Na początku każdej wiadomości wpisz: SZTORM numer kandydata, na którego chcesz głosować oraz swoje imię i nazwisko, np.: SZTORM 44. jan kowalski.

Głośuj na Świetlicę - kod SZTORM 19.

Na podobny temat

Aktualizacja    ( 03.02.2010 )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Generated in 0.44609 Seconds