NOWOŚĆ W SKLEPIE KP

Partycypacja_okladka_150px.jpg

>>Już jest: KP30!

kp30_okladka_300px.jpg

Komentarze

CYTAT DNIA

Nie możemy tworzyć idei, które będą łączyć ludzi, jeśli stracimy kontakt z tym, jakie jest ich życie. Jeśli nie wiemy, jak uznać sposób, w jaki ludzie obserwują świat, odczuwają go i doświadczają, nigdy nie będziemy w stanie pomóc im w uznaniu samych siebie albo zmianie świata na lepsze.
Marshall Berman, Przygody z marksizmem

Katalog Książek KP

Książki w sklepie KP

Advertisement
Order software online
Trójmiasto: Demokracja partycypacyjna Drukuj
Marcin Chałupka   
13.12.2009
W poniedziałek, 14 grudnia 2009 o godz. 18.00 w Centrum Społecznym MS przy ul. Jana z Kolna 8 w Gdańsku odbędzie się spotkanie promujące książkę dra Piotra Uziębło Demokracja partycypacyjna pod hasłem: Więcej demokracji! Debata o wdrażaniu demokracji bezpośredniej.

Prelegentami będą:
Dr Piotr Uziębło - Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego
Maciej Narloch - Centrum Badań Społecznych
Łukasz Zaremba - Krytyka Polityczna
Dyskusję poprowadzi Grzegorz Ilnicki.

Nakładem Wydawnictwa Centrum Badań Społecznych ukazała się najnowsza książka dra Piotra Uziębło, adiunkta w Katedrze Prawa Konstytucyjnego i Instytucji Politycznych WPiA pt. Demokracja partycypacyjna.

Publikacja porusza szereg zagadnień z zakresu demokracji semibezpośredniej i bezpośredniej na świecie, stanowi także ważny materiał komparatystyczny w tej dziedzinie.

Na podobny temat

Aktualizacja    ( 14.12.2009 )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Generated in 0.65029 Seconds