NOWOŚĆ W SKLEPIE KP

Partycypacja_okladka_150px.jpg

>>Już jest: KP30!

kp30_okladka_300px.jpg

Komentarze

CYTAT DNIA

Nie możemy tworzyć idei, które będą łączyć ludzi, jeśli stracimy kontakt z tym, jakie jest ich życie. Jeśli nie wiemy, jak uznać sposób, w jaki ludzie obserwują świat, odczuwają go i doświadczają, nigdy nie będziemy w stanie pomóc im w uznaniu samych siebie albo zmianie świata na lepsze.
Marshall Berman, Przygody z marksizmem

Katalog Książek KP

Książki w sklepie KP

Advertisement
Order software online
Kapela, Majmurek, Radynski o filmie „The Social Network” Drukuj
ASz   
30.10.2010
social.jpgPrzez kilka ostatnich lat David Fincher robi nowe wersje swoich poprzednich, klasycznych już,  filmów. Którym z poprzedników jest The Social Network? - tekst Oleksieya Radynskiego.

Jak łatwo obliczył kolega, gdy wyszliśmy z kina, wychodzi na to, że każdy profil jest wart pięćdziesiąt dolarów. W takim razie, czemu nie mogę go nigdzie sprzedać? A może mogę? - tekst Jasia Kapeli, Facebook, czyli komunizm.

Czy Mark Zuckerberg jest nowym „obywatelem Kanem”? - tekst Jakuba Majmurka, Obywatel Zuckerberg.







Komentarze
Dodaj nowy
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Strona www:
Tytu?:
UBBCode:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
Prosz? wpisa? kod antyspamowy widoczny na obrazku.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.”


Na podobny temat

Aktualizacja    ( 30.10.2010 )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Generated in 0.81490 Seconds