|
Jelenia Góra: Kobiety w polityce |
|
|
aw
|
|
12.10.2009 |
Co sądzimy o parytetach? Jesteśmy za, czy przeciw? W Jeleniej Górze ruszyła akcja poparcia dla projektu ustawy parytetowej przygotowanej przez Kongres Kobiet.
Klub Krytyki Politycznej w Jeleniej Górze oraz tygodnik „Nowiny Jeleniogórskie” przygotowały ankietę, która została zamieszczona na łamach tygodnika i portalu www.nj24. Mieszkańcy Jeleniej Góry i okolic odpowiadają na pytanie: „Co sądzisz na temat wprowadzenia parytetów do ordynacji wyborczej?”.
W kolejnych wydaniach „Nowin Jeleniogórskich” będą zamieszczane wypowiedzi osób zaangażowanych w politykę i życie publiczne. Akcja potrwa do połowy listopada.
Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie internetowej
Dołącz do jeleniogórskiej akcji zbierania podpisów pod projektem ustawy o parytecie na listach wyborczych. Skontaktuj się z Klubem Krytyki Politycznej w Jeleniej Górze: jeleniagora[at]krytykapolityczna.pl
Na podobny temat
|
|
Aktualizacja ( 12.10.2009 )
|
Nie zgadzam się z tobą :) Moja droga...
Polecam uwadze: o chorobach z autoagr...